Jdi na obsah Jdi na menu
 


Yvona Votrubová

Yvona Votrubová Mail. Mira.vot@seznam.cz          

Ahoj všechny šklebíčkomamky. Panenky sbírám asi od roku 2007, prošlo mi pod rukama stovky panenek, musela jsem je začít i prodávat, jelikož není tolik místa, kam je posadit. Specializuji se na značky panenek Art Marca a D Anton Jos, jsou to úžasné panenky a pro mě prostě nejkrásnější. Jsem však ráda, že sběratelek přibývá a velmi ráda se pokochám i panenkami jiných značek, či bez značení. Panenky nám prostě dělají dny krásnější. Tak se pobavte při prohlídce mého fotoalba a třeba zrovna Vy se stanete novou sbětatelkou těchto nádherných panenek !!!! 

 

2zxda-abbm-1.jpg

      

 

Autoři fotografií si vyhrazují všechna autorská práva k veškerému obsahu ve svých fotogaleriích.Bez jejich souhlasu nesmí být nic z těchto stránek použito,stahováno nebo upravováno

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Paní Yvonko,

(Pavla, 18. 12. 2010 22:25)

Vaše sbírka je opravdu nádherná... dostávám se postupně k prohlížení fotek - je jich stráááášně moc. To je fakt parádní. Chtěla bych Vám také popřát krásné vánoce a šťastný nový rok. A děkuji za všechno!

Přání

(Helena Cabová, 18. 12. 2010 0:16)

Krásné chvíle se šklebíčkama , splnění všech přání pod stromeček, Vám přeje Helena C.

Obdivuju Vaše panenky,jsou nádherné,dívám se na ně každý den(opravdu každý). Všimla jsem si jak ty krásné,nebo legrační ksichtíčky přinášejí radost.Děkuji za ty nádherné stránky .

Děkuji

(Yvona, 17. 12. 2010 16:25)

Věruško za krásná slova. Jsem ráda, že jsi mi kdysi napsala, že chceš vystavovat panenky na stránkách. Ještě jsem nevěděla, kdo jsi. Ted to vím....
Přáníčko Ti písnu později, protože... ?

Moje zlatá Yvulinko,

(Věra, 16. 12. 2010 22:51)

děkuji Ti moc za všechno, také Tě děkuji za tyto krásné stránečky. Jsem moc ráda že zde mohu vystavovat moje zlatíčka a to je hlavně díky Tobě Yvonko. Je to pro mne potěšení, radost, zábava a hlavně relax . Děkuji Ti za Tvá milá slůvka , která mi vždy pohladí po dušičce a velice potěší.
Yvonko, přeji Ti krásné vánoční svátky, bohatého ježíška, hodně štěstí, zdraví, lásky a spokojenosti v novém roce. Štěpánka se také připojuje s přáním krásných vánoc. Moc pozdravů celé Tvé rodině, Karince, Valušce a miloučké Kočulence posílají tetičky
Yvonko děkuji......

Yvonko,

(Eva S., 16. 12. 2010 17:38)

i já bych Vám ráda touto cestou poděkovala za tyto stránky o které tady pro nás pečujete. Je mi jasné, že to není vždycky jednoduché. Je to tady pro mě jako v jiném, krásném a kouzelném světě plném milých lidiček a nádherných panenek. Jsem ráda, že tady mohu s vámi všemi být. Je to pro mě krásný svět, kam ráda utíkám čerpat energii. Přeji Vám touto cestou krásné Vánoce plné lásky, štěstí a pohody.

Děkuji všem

(Yvona, 14. 12. 2010 20:09)

za krásná, milá přáníčka.Jste moc hodné.

To je velká

(IvaČ, 14. 12. 2010 8:16)

pravda,Yvonko.Jsme Vám vděčné,že tak zdárně pokračujete v díle pí.Hany.Přeji Vám i všem sběratelkám veselé Vánoce,hodně zdraví a energie
do Nového roku.Ať se Vám podaří vše ,co si přejete...

Yvonko

(Markéta H., 13. 12. 2010 21:49)

nebýt Vás a Vaší obětavostí, tak by jsme se my ostatní sběratelky nemohly navzájem kochat panenkami jiných sběratelek. Za to všechno vděčíme Vám!!!Přeji Vám nádherné pohodové vánoce a Ježíšek přinesl další přírustky do sbírečky :-))

Poděkování p. Yvonce..

(Jarka Ž., 13. 12. 2010 20:00)

Chtěla bych Vám poděkovat za za milá slova na mých stránkách. Snažím se, aby panenky dělaly radost mě a především každému, kdo navštíví moji fotogalerii. Děkuji za možnost být mezi Vámi všemi, přeji hodně štěstí a pohody jak na vánoční svátky, tak i ve všední dny. Máte krásnou sbírku panenek!! Moc si přeju, aby tyto stránky ještě dlouho dělali radost nám všem i druhým!! Díky!!

Yvonce

(Eva Holová, 12. 12. 2010 10:53)

Poděkování za pokračování těchto stránek na které se rády díváme, přinášejí nám radost a odreagování od běžných starostí. Přeji hodně zdraví Vám i celé Vaší rodince pohodové svátky vánoční.

Děkuji, Yvonko,

(Jana T, 11. 12. 2010 13:12)

...že to tady dokážete společně s Věruškou "ukočírovat" a jste stále milé a přívětivé...

moc mě těší vaše slůvka chvály, nejsme blázni, jen si rády hrajem jako malý.
Zaháníme ze starostí vrásky, když češeme panenkám svým vlásky.
Neva, že nám náš koníček naše konta krátí, pohled na panenky bohatě nám vždy vše vrátí.
Naše radost je pak víc než velká, když nás chválí jiná, milá, zkušenější sběratelka.
Já vám od srdíčka, milé moje sběratelky, přeji také pod stromečkem každé šklebíčkovský balík velký.
Ať už na vás v tom balíčku čeká holčička či kluk, nechť na vás udělá své šibalské KUK !

Věruško

(Yvona, 20. 11. 2010 22:16)

SSSSUUUPPPEEER že jsi byla právě Ty 100 !!!! Díííky.

Blahopřeji ke stovce !!!!

(Věra, 20. 11. 2010 20:02)

Yvonko, píši jen tak aby jsem Ti mohla blahopřát ke 100 příspěvkům. Jen tak sobotní srandička, když jsem viděla to čísílko , jupííí :-)

Felix

(Eva S., 17. 11. 2010 12:38)

Je mi jasné, že Felix bude oříšek. Ale snad se jednou zadaří. Jen to můj veliký sen. :o) Jenže ani nevím, kam po něm všude koukat. Tolik zkušeností zase nemám.
Je pravda, že díky Štěpánce jsem objevila i ty mohéráčky, které jsem předtím vůbec neznala. Má doopravdy úžasnou sbírku :o)

Felix

(Yvona, 17. 11. 2010 10:49)

Evi, byla to obrovská náhoda. Zrovna jsem koukla,byla tam cena na kup ted a já klikla a koupila. Také se mi moc líbí. Já určitě nebudu mít všechny moheráčky jako Štěpi, ale jen pár vybraných. Ty, co mě chytly u srdíčka. Štěpi je velká inspirace.

Yvonko,

(Eva S., 17. 11. 2010 0:24)

krásné nové panenky. Rozkošná Meliska a úžasné Anny. Už se moc těším na fotečku Vašeho Felixe.... tak to už budu chodit vzdychat i k Vám. Felix je mé vytoužené děťátko, které zatím marně sháním .......ach jo.....:o((

Krásná Meliska..

(Věra, 16. 11. 2010 22:31)

Yvonko tak jsem holčičku prohlédla je kouzelná andělíčková. Murmelka taky bude že jo :-) Yvu, mají holčičky na krčku znak "želvy"?

Krásné , suprové !!!!

(Věra a Štěpánka, 16. 11. 2010 22:03)

Yvonko, holčinky Aničky jsou kouzelné. Moc se nám líbí spolu. Opravdu prýma . Anička blondýnečka má super účes a culíčky. Už aby byl Felix mezi nimi :-))

panenky

(Yvona, 11. 10. 2010 16:14)

Děkuji Vám všem za pochvaly. Ivuš, chci jen tak 2 real. panenky. Mám 2 dcerky, tak chci 2 panenky, podobou jim.. Šklebíky mám uzavřené. Ted budu už jen dokupovat opravdu jen ty, co nemám. Moc se mi začaly líbit právě realistické. Scarletku již mám a ted koukám po blondýnkách.

Yvonko, nádherné

(Eva S., 11. 10. 2010 8:13)

nové dětičky. Ty Paola Reiny jsou opravdu úžasné. A malá realistická mimča jsou moc roztomilá. Úžasní ňunínci - všichni :o)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

následující »